Автомобилите от оказиона на сайта на пежо.

Разговори на всякакви интересни теми, свързани с колите от марката.
nioks1
наборник
Град: sofiq

Автомобилите от оказиона на сайта на пежо.

Мнениеот nioks1 » чет ное 22, 2018 12:12 am

Здравейте, принципно нямам много голяма финансова възможност за покупка на "читав" автомобил. До сега само съм патил с "читави" коли, закупени от обяви в mobile и cars. Искам да си купя автомобил който просто да ми върши работа за из софия, понякога и извънградско , без да има 1 тон неща за поправяне . Хареса ми http://occasion.peugeot.bg/mazda-6-20-t ... tml?slink= което беше в оферти за автомобили върнати от лизинг. Очевидно случаят тук не е такъв. Някаква информация относно състоянието на тези автомобили? Навярно е върната след покупка на нов автомобил от Пежо. Въпроса ми е дали все пак следят за някаква история на върнатите автомобили, преглеждат ли ги преди приемането им, поправят ли ги ( ако е нужно) след като това стане, всякаква информация ще ми е от полза.

Потребителски аватар
liuliu
генерал
генерал
Град: София
Кара: Ситроен C5-I 3.0 V6 с газова STAG 300, XM Turbo C.T.(в момента не) и Пежо 306 1.9 XND
Has thanked: 90 times
Been thanked: 127 times

Re: Автомобилите от оказиона на сайта на пежо.

Мнениеот liuliu » чет ное 22, 2018 2:13 am

Това е най-ръждясващия автомобил.
Когато смешник забавлява хората, това е комедия.
Когато смешник води хората, това е трагедия.
240 смешника.

kosmopoliten
генерал
генерал
Град: София
Кара: Пежо 307 СС
Has thanked: 213 times
Been thanked: 318 times

Мнениеот kosmopoliten » чет ное 22, 2018 8:55 am

Това че се продава от СФА просто нищо не значи.
Първо мисли, после размисли дали правилно мислиш-ако нямаш познания, нямаш основа за мислене !!!! :udri:
Мини F65, BMW Z3, Nissan Murano, Peugeot 307CC, 307SW, 307хеч автомат, 207SW, 207 хеч автомат, 206, 206СС, 206SW, Audi 100 Avant 2.5TDI, Talbot Express 1.9d, Ford Transit 3 броя, Пежо J5, Пежо Партнер и Сироен Берлинго доста, Фиат Дукато три броя, BMW E34 купе, BMW E30 два броя, Рено 11, Рено 5 три броя, Фиат 126Р, ЗАЗ 968А, ЗАЗ 965, мотори и мотопеди няколко. И много други.

Потребителски аватар
zhivak
полковник
полковник
Град: Варна
Кара: Peugeot 307 Break 2.0 HDI 90 к.с.
Has thanked: 113 times
Been thanked: 80 times

Мнениеот zhivak » чет ное 22, 2018 9:51 am

Преди 4 години си взех моето Пежо от СФА. Впечатление ми направи, че нямах възможност за оглед на автомобила, дори и при мое желание да се разходя до София. Подписахме документите, транспортираха го до Варна и го взех, като чак тогава можех да го огледам. Имаше проблем със заключвалката на багажника, който ремонтираха за тяхна сметка. Гаранция нямаше. Все пак предпочетох непроверен от мен автомобил закупен от оказиона на СФА, защото дори и да си харесам кола от джамбазин, все ще я закарам при тях за оглед.
Към днешна дата не съжалявам, но определено бих искал предварително да огледам автомобила. Явно не съм бил достатъчно настоятелен.
And no matter what
You'll never take that from me
My reign is as far as your eyes can see

Върни се в “Основен / общ”